هموطنان گرامي و مشتريان عسل طبيعي کوهستان عموشاهي مي توانند سوالات مرتبط با «عسل درماني» را با ما در ميان بگذارند و پاسخ هاي خود را در اين بخش مشاهده نمايند.

سوال 1: باسلام خدمت مشاور محترم عسل کوهستان. من خانمي 32 ساله هستم که بعد از زايمان دومم دچار اضافه وزن شديد شدم. زيبايي و تناسب اندامم را در اثر چاقي پهلو از دست داده ام. طب سنتي بر اساس عسل درماني چه عسلي براي من دارد که بدون عواض جانبي و بدون دردسر لاغر شوم.
پاسخ: هر روز صبح ناشتا و عصر يک قاشق غذاخوري از معجون عسل گز درختي و ژل رويال و جين سينگ را مصرف کنيد. ضمنا از ورزش روزانه غافل نشويد

سوال 2: سلام. پدري 68 ساله دارم که دچار ورم پروستات و به عبارتي پروستاتيت مزمن شده است. براي درمان پروستاتيت مزمن چه عسلي سفارش دهم؟
پاسخ: براي فرونشاندن التهاب پروستات مي توان از گرده گل و عسل سدر استفاده کرد. همچنين عصاره بره موم نيز ويژگي ضدتورمي دارد. بره موم مي تواند به علت ويژگي هاي ضد تورمي ، ضد باکتريايي و ضد التهابي که دارد از شدت علائم بکاهد.

سوال 3: سلام خدمت دکتر عموشاهي. دختري 28 ساله هستم که دچار برونشيت مزمن هستم، اهل سيگار و دود هم نيستم. آيا اميدي به درمان خانگي برونشيت مزمن با استفاده از داروهاي گياهي و عسل درماني هست.
پاسخ: مخلوط عصاره بره موم با عسل آويشن کوهستان براي شما بسيار موثر است. البته مخلوط ژل رويال در عسل آويشن و عسل عناب نيز به جهت خواص ضد التهابي و تحريک سيستم ايمني مي تواند در کنار ساير درمان ها مورد توجه قرار گيرد.

سوال 4: سلام. من سالهاست که عسل طبيعي مصرف مي کنم. از فروشگاهي يک کيلو عسل وحشي خريدم که فروشنده خيلي تعريف مي کرد. وقتي يک قاشق از آن را مصرف کردم خيلي حساسيت ايجاد شد و خارش گلو و احساس خفگي و داشتم. همه عسل هاي وحشي همينطور است؟
پاسخ: دقت کنيد که عسل طبيعي به هيچ وجه ايجاد آلرژي نمي کند مگر اينکه حاوي گرده برخي گلهاي خاص باشد. تنها افراد ايديوسنکرازي (Idiosyncrasy) به صورت ژنتيک به ترکيبات عسل حساسيت نشان مي دهند. معمولا حساسيت به عسل به خاطر مواد مصنوعي اضافه شده به آن پديد مي آيد. متاسفانه در بازار عسل ايران از اين دست عسل هاي مصنوعي يا عسل هاي دستکاري شده فراوان يافت مي شود. شما بايد عسل خود را از فروشگاه معتبر عسل خريداري کنيد و مطمئن شويد که عسل طبيعي مد نظر شما داراي برند معتبر است.

سوال 5:
سلام. شوهرم کارمند بانک است. وي شب ها دچار کم خوابي يا حتي بي خوابي مي شود. کدام عسل براي درمان بي خوابي شبانه مناسب تر است؟
پاسخ: يک قاشق غذاخوري عسل بهارنارنج يا عسل مرکبات را در يک ليوان شير ولرم حل نموده و يکساعت قبل از خواب به ايشان بدهيد تا خواب راحتي داشته باشند.

تذکر: لطفا در خريد عسل طبيعي دقت کافي به خرج دهيد و عسل مورد نياز خود ( چه از طريق حضوري يا خريد اينترنتي عسل ) را از عسل فروشي و فروشگاه عسل يا فروشگاه اينترنتي عسل معتبر تهيه کنيد. از آنجا که هموطنان گرامي براي خريد عسل طبيعي در تهران مرتبا سراغ فروشگاه عسل در تهران را مي گيرند به اطلاع مي رسانيم که براي خريد عسل در تهران، عسل کوهستان هيچ شعبه اي در تهران ندارد و تمامي سفارشات تهران و سراسر کشور از اصفهان ارسال مي گردد. لذا تمامي عسل هاي ديگري که با نام « عسل کوهستان » به فروش مي رسد، تحت ضمانت دکتر عموشاهي نمي باشد و عواقب مصرف اينگونه عسل ها بر عهده فروشنده مي باشد. لطفا در هنگام خريد عسل هايي که با نام کوهستان ارائه مي گردند به لوگوي اصلي عسل کوهستان دقت فرمائيد تا متضرر نشويد.

بهترين برند عسل ايران ، معروف ترين مارک عسل ايران

هرگونه کپي برداري از مطالب سايت عسل کوهستان ممنوع است و پيگرد قانوني دارد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلامت فرآورده های زیتون بکر طراحی سایت حمیدیان سال های دور از خانه سایت تفریحی و سرگرمی 98 فان دفترخاطرات آینه و مس دانلود آهنگ هاي جديد و زيبا از خوانندگان ايراني وخارجي